Kartki świąteczne-grupa VI

W piątek 17 grudnia 2021r, w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia dzieci z grupy VI z Panią Agnieszką Szteinmiller odwiedziły zaprzyjaźnione instytucje samorządowe.
Byliśmy w Urzędzie Miejskim w Tarnogrodzie. Na ręce Pana Zastępcy Burmistrza Tomasza Legiecia najmłodsi złożyli życzenia dla wszystkich pracowników urzędu i mieszkańców gminy Tarnogród.
Następnie przedszkolaki odwiedziły z karkami świątecznymi Miejską Bibliotekę Publiczną. Nowo odnowiony budynek bardzo spodobał się dzieciom, które zostały zaproszone na wspólne czytanie w bibliotece.
Dzieci zostały bardzo życzliwie przyjęte. Na ręce najmłodszych przekazano życzenia dla całej społeczności Przedszkola Miejskiego w Tarnogrodzie oraz rodzin dziewczynek i chłopców.
Pomysłodawczynią akcji dzielenia się karami świątecznymi, która stała się już chyba przedszkolną tradycją jest oczywiście Pani Elżbieta Skotnicka, której dziękujemy. /A.Sz./