Renata Malysza

data dodania: 2014-02-22
Serdecznie pozdrawiam Szanowne Grono Pedagogiczne oraz Wszystkich przedszkolakow.

Jacek Stankiewicz

data dodania: 2013-02-23
Serdeczne pozdrowienia od starego znajomego dla administratora strony. Fajna strona - tak trzymać.

admin_przedszkole

data dodania: 2011-03-29
Dziękujemy za wszelkie sugestie z Państwa strony.Po dodatkowe informacje zapraszamy do naszej placówki.

Rodzic

data dodania: 2011-03-26
Proponuje skrzynkę życzeń i zażaleń... Ciekawe co na to pozostali rodzice? Forum na stronie by się przydało

Nieufna Mama

data dodania: 2011-03-24
Ładna strona. Ale brakuje informacji na temat posiłków jakie przedszkole zapewnia dzieciom-wręcz jadłospisu. Dane osób opiekujących sie dziećmi-ich kwalifikacje.Nie widze informacji na temat kosztów jakie ponoszą rodzice?No i przydałoby się jakieś miejsce, w którym rodzice ,anonimowo, będa mogli określać swoje opinie.

Małgorzata Misztal

data dodania: 2011-01-02
Pięknie stworzona strona przedszkola ,gratuluje pomysłu
Dodaj wpis