Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem: MÓJ PRZYJACIEL I JA.

Wzorem lat poprzednich i w tym roku w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs  plastyczny z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia. Do wyboru były dwa zadania. Pierwsze polegało na utworzeniu własnej baśni o prawdziwym przyjacielu i ilustracji do niej( we współpracą z rodzicami) . Drugą propozycją konkursową było wykonanie Pluszowego Misia w dowolnej technice plastycznej. Do konkursu przystąpiło 36 dzieci w wieku od 3 do 6 lat z naszego przedszkola. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki . Dodatkowo dzieci, które wymyśliły nowe opowiadania o misiu , otrzymały układanki.

Brawo za włożony wysiłek w wykonanie pięknych prac i bardzo ciekawych historii o przyjaźni. /M.G./

Szczegóły w zakładce:  KONKURSY