Dzień Pluszowego Misia w gr. V

25 Listopada dzieci z grupy V  obchodziły światowy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. W tym dniu każdy przedszkolak opowiadał o swoim ulubionym misiu. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały i śpiewały piosenki o misiach.
Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, taneczne, plastyczne, konkursy, przejście przez misiowy tunel, a nawet degustacja miodu. Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci miały prawdziwa ucztę ,,jak to na misiowych urodzinach bywa”. Dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w naszym przedszkolu przez Panią M. Grabias Pani Dyrektor uroczyście wręczyła dyplomy i upominki.
Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy. /A.S./