Świąteczna paczka

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Nasze przedszkole od kilku lat organizuje akcję charytatywną pt. „Świąteczna paczka”, w tym roku mimo niedogodnej sytuacji związanej z epidemią nie mogło być inaczej. W ramach charytatywnej pomocy dzieci wraz ze swoimi rodzicami oraz wychowawcami  zebrali wspaniałe dary: środki czystości, artykuły spożywcze, zabawki, przybory szkolne oraz słodycze. Ku uciesze wszystkich i wspólnemu zaangażowaniu nazbierało się tego naprawdę sporo.
W dniu 21 grudnia 2020 roku wszystkie paczki zostały przekazane na ręce Pani Elżbiety Kyc  - Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie. Pracy było sporo, ale była ona bardzo sprawnie zorganizowana i przebiegała w nadzwyczaj miłej atmosferze.
Z roku na rok zaangażowanie dzieci, ich rodziców i nauczycieli z naszego przedszkola w różne akcje charytatywne nabiera większego rozmachu. Dzięki temu możemy wesprzeć więcej osób potrzebujących. Z pewnością nasza pomoc jest dla nich bardzo ważna i bardzo potrzebna, pamiętajmy o tym, bo wdzięczność i radość w oczach, szczególnie obdarowanych dzieci jest nie do opisania.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasza akcję. /A.S./