Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej to ważna data zarówno dla dzieci jak i nauczycieli.
Tegoroczną oprawę święta przygotowała grupa V, prowadzona przez p.Annę Sidor i Agnieszkę Szteinmiller.
Wszystkie dzieci chętnie włączyły się w przygotowania.Nie mogło zabraknąć wzruszających tekstów literackich, piosenek oraz tańca, do którego bisowego wykonania przyłączyło się całe przedszkole.
Każde dziecko chciało recytować najdłuższy wierszyk, były i takie, które nauczyły się wierszy swoich kolegów i koleżanek. Tego dnia można było podziwiać talenty aktorskie dzieci, po których nie było widać tremy.
Uroczyste przedstawienie, jednej ze starszych grup w placówce, zakończyło wręczenie samodzielnie wykonanych laurek oraz kwiatów z bibuły i jesiennych liści wszystkim pracownikom przedszkola, czyli: pani Dyrektor, paniom nauczycielkom,pani pomocy nauczycielskiej, paniom woźnym oraz paniom kucharkom.
Do serdecznych życzeń dzieci dołączył się pan Burmistrz Tarnogrodu Paweł Dec oraz przedstawiciele Rady Rodziców z panią przewodniczącą Joanną Magoch./A.Sz./