Teatrzyk p.t. PIERWSZA ZIMA BAŁWANKA STEFANKA

W czwartek 13.12.2018r. w naszym przedszkolu już po raz kolejny w tym roku szkolnym gościliśmy aktorów Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „MAGIK” z Białegostoku. Tym razem aktorzy odwiedzili nas ze spektaklem pt. ,,Pierwsza zima bałwanka Stefanka". Głównym celem spektaklu było wprowadzenie dzieci w świat wartości tj. przyjaźń, dobro, życzliwość, bezinteresowna pomoc słabszym.
Bohaterowie przedstawienia przypomnieli również dzieciom jak ważne jest dokarmianie zwierząt w czasie zimy. Śledząc losy bałwanka dzieci dowiedziały się także jak można ciekawie bawić się w czasie zimy, uświadamiając sobie jednocześnie jakie zagrożenia dla zdrowia niosą za sobą niewłaściwe zachowania czy też nieodpowiednio dobrany strój.
Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom.