Wycieczka do Rzeszowa dzieci z gr.V i III

Dnia 05.XII.2018 r.dla dzieci  z grupy V i III  została zorganizowana wycieczka do Rzeszowa. W pierwszej kolejności przedszkolaki odwiedziły Centrum Zabaw FANTAZJA, gdzie spotkały Śnieżynkę i Św. Mikołaja, który rozdał im prezenty. Największą frajdę sprawiła zabawa na dmuchańcach i zjeżdżalniach, ale dopełnieniem tego były zajęcia z animatorami na temat bezpieczeństwa. Następnym punktem programu był spektakl p.t. "O mniejszych braciszkach Św. Franciszka" w teatrze MASKA. Z obejrzanej treści dzieci dowiedziały się, jak ważną wartością jest dobroć wobec ludzi  i otaczającej przyrody. Później wszyscy udali się do Polskiego Radia Rzeszów,gdzie czekała pani Iwona Piętak, która opowiedziała o pracy w radiu oraz oprowadziła dzieci po nim. Punktem kulminacyjnym był udział w audycji "na żywo" podczas której dzieci opwiedziały o wycieczce, o spotkaniu z Mikołajem i zaśpiewały piosenkę. Dziękujemy Pani Iwonie oraz pracownikom Radia Rzeszów za miłe przyjęcie.

Ostatnim punktem programu wycieczki był pyszny obiad w Restauracji BOGDANKA w Łańcucie. /V.Ł/

Posłuchaj nagrania