Przegląd Taneczny Przedszkolaków pod hasłem: YOU CAN DANCE

16 dni temu
W dniu 25 kwietnia 2024r. w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza edycja Przeglądu Tanecznego Przedszkolaków pod hasłem "You Can Dance".
Celem tanecznego spotkania jest integracja przedszkolaków, wzajemne poznawanie się dzieci, przybliżanie różnych stylów i rodzajów tańca, a także rozwijanie zainteresowań i umiejętności najmłodszych.Sprawny przebieg i ciekawą oprawę zapewniły przygotowania podjęte przez organizatorów, panie nauczycielki z naszego przedszkola. Podczas przeglądu zaprezentowało się 6 grup dzieci tj.Misie, Tygryski, Biedroneczki, Motylki, Pszczółki i Smerfy.
Nauczycielki, przygotowujące przedszkolakido występu, wykazały dużą inwencję w zakresie strojów, rekwizytów i układów tanecznych.Uczestnicy wzajemnie się dopingowali, nagradzali brawami poszczególne występy, a przy tym dobrze bawili.
Za wspaniałe prezentacje, mali tancerze otrzymali dyplomy, słodkie upominki i nagrody w postaci zabawek od p.dyrektor Anny Sidor. Dziękujemy za cudownie spędzony dzień i zapraszamy za rok.