SPOTKANIE Z DINOZAUREM DINUSIEM

miesiąc temu
W poniedziałek 04.03.2024 r.i w czwartek 07.03.2024 r. Przedszkole Miejskie w Tarnogrodzie zmieniło się w magiczne miejsce, gdzie można było spotkać wielkiego dinozaura Dinusia z Powerlandu z Biłgoraja.
Ten prehistoryczny stwór szybko skradł uwagę i zainteresowanie dzieci. Maluchy w tym dniu mogły wykazać się bogatą wiedzą o wymarłych już gadach. Bez problemu nazywały różne gatunki dinozaurów przedstawione na obrazkach. Następnie wspólnie układały puzzle i samodzielnie wykonały pomysłowe dinozaury z balonów.
Na zakończenie odwiedzin tego niezwykłego gościa, przedszkolaki tańczyły do przebojów muzyki dla dzieci. Na zakończenie spotkania Dinuś rozdał maluchom niespodzianki. Odważne przedszkolaki wykonały również wspólne zdjęcie z dinozaurem. Każde chętne dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania z tym prehistorycznym stworem, którego już zaprosiły na następne spotkanie.