Dzień Babci i Dziadka w grupie PSZCZÓŁEK-22.01.2024 r.

4 miesiące temu
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.
22 stycznia grupa Pszczółek gościła bardzo ważnych gości, jakimi byli babcie i dziadkowie. Dzieci bardzo solidnie przygotowywały się do tego dnia ucząc wierszyków, piosenek, tańca, a także robiąc własnoręcznie upominki. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Kiedy nadszedł kulminacyjny moment - pora występu - dzieci zaprezentowały swoje artystyczne umiejętności, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. W tym pięknym dniu nie zabrakło dumy i wzruszeń a przede wszystkim życzeń dla ukochanych babć i dziadków.