Zajęcia otwarte z rodzicami -MOTYLKI

5 miesiące temu
W poniedziałek 18.12.2023r.odbyły się w grupie III „Motylków„ zajęcia otwarte dla rodziców. Zajęcia miały charakter warsztatowy ze względu na realizację dodatkowego programu #20minutdlaMatematyki. Były również obserwowane przez panią Dyrektor Annę Sidor. W trakcie spotkania rodzice mogli oglądać jak ich pociechy biorą udział w następujących aktywnościach: sensoryczno-logopedycznych; ćwiczeniach pamięci słuchowej poprzez rozwiązywanie zagadek; doskonaleniu kompetencji matematycznych przez rozpoznawanie i odwzorowywanie rytmów przeliczanie liczby kropek na paskach zadaniowych,kodowaniu oraz zabawach matematycznych z klamerkami. Nie mogło również zabraknąć zabaw ruchowo - naśladowczych, które uwielbiają nasi najmłodsi. Na zakończenie zajęć rodzice wraz z dziećmi wspólnie dekorowali pierniczki przy dźwiękach kolęd.
Dziękujemy rodzicom, którzy w ten wyjątkowy i pracowity, przedświąteczny okres znaleźli chwilę na wspólną zabawę w grupie przedszkolnej. Dziękujemy.