Przygotowania do świąt - grupa III - MOTYLKI

5 miesiące temu
Grudzień to okres przedświątecznyw Przedszkolu Miejskim w Tarnogrodzie. To czas intensywnych przygotowań do świąt. Podczas zajęć dzieci poznają tradycje oraz zwyczaje bożonarodzeniowe. Wykonują proste ozdoby świąteczne, dekorują sale, wykonują świąteczne zadania z kalendarza adwentowego. Przedszkolaki uczą się śpiewać tradycyjne kolędy, pastorałki oraz piosenki o zimowo - świątecznej tematyce. Ten wyjątkowy czas, gdzie mogą poznać tradycje Świąt Bożego Narodzenia, poczuć „magię świąt” i podzielić się z drugą osobą dobrocią jest więc wyjątkowo ważny i pracowity.
Maluchy, z grupy III- MOTYLKI,wykorzystały okres przedświąteczny, aby nieść światu Dobrą Nowinę. Dzieci odwiedziły Bank Spółdzielczy w Tarnogrodzie orazTarnogrodzki Ośrodek Kultury. Na ręce pani dyrektor TOK Renaty Ćwik i pana prezesa BS wTarnogrodzie Piotra Mulawy najmłodsi wręczyli kartki z życzeniami dla wszystkich pracowników i ich rodzin.
Motylki odwiedziły również Pocztę, Bank PKO,  sklep z artykułami chemicznymi oraz sklep spożywczy, by życzyć wszystkim pracownikom zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.