Wycieczka do sklepu ogrodniczego-grupa VI

rok temu
W czerwcu dzieci z grupy VI prowadzonej przez p.B.Borową i A.Szteinmiller udały się na pieszą wycieczkę do zaprzyjaźnionego sklepu ogrodniczego.
Celem wycieczki było poznanie różnorodności nasion, cebulek, sadzonek oraz zapoznanie dzieci z ofertą sklepu i zwiedzanie obiektu. Spacer wśród roślin prezentowanych na placu zewnętrznym umożliwił przedszkolakom poznanie różnorodności roślin oraz artykułów ogrodniczych, wszelkiego rodzaju akcesoriów, ozdób, a także sprzętu do ogrodu i na balkon. Pogłębił wiedzę przyrodniczą przedszkolaków,które poznały zasady pielęgnacji roślin. Nie zabrakło też czasu na pytania przedszkolaków.
Bardzo dziękujemy właścicielom za ciekawą edukację przyrodniczą i serdeczne przyjęcie./A.Sz./

Brak zdjęć w tej galerii