BEZPIECZNE WAKACJE- spotkanie z policjantem - 21.06.2022 r.

rok temu

Zbliża się okres wakacji, dlatego 21 czerwca do naszego przedszkola zaprosiliśmy pana policjanta Marka Popowicza, który przeprowadził pogadankę na temat „Bezpieczny przedszkolak na wakacjach”. Dzieci powitały gościa specjalną piosenką. Pan policjant powiedział, jak bezpiecznie zachowywać się podczas letniego wypoczynku. Przypomniał dzieciom jak poruszać się po drodze, jak prawidłowo przejść przez jezdnię. Omówił również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw nad wodą, w domu i na podwórku. Zaproszony gość pokazał także dzieciom przedmioty służące policjantom w codziennej pracy oraz zaprezentował swój strój.
Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały policjantowi za poświęcony czas i dobre wakacyjne rady. /A.S./