Grupowy Piknik Integracyjny - gr I

rok temu
W niedzielę 05.06.2022r. na tarnogrodzkich błoniach odbył się Grupowy Piknik Rodzinny grupy I, prowadzonej przez p. Elżbietę Skotnicką, Agnieszkę Szteinmiller i Monikę Olejnicką. Pogoda i humory nam dopisały, więc bawiliśmy się wspaniale. Do wspólnej zabawy włączyły się całe rodziny. I tak nie mogło zabraknąć: wyścigów krabów, czyli chodzenia tyłem na czworaka, wyścigów taczek, kocykowego twistera, zawodów w dmuchaniu balonów z zadaniami, karmienia rodziców bananem z zawiązanymi oczami, podrzucania piłki na ręczniku, wyścigów w workach, pajęczyny z włóczki, przenoszenia dzieci, zabaw z chustą animacyjną i chodzenia po kłodach(rodzicach). Tworzyliśmy również cudowne obrazy z darów natury. Oczywiście było też ognisko i kiełbaski oraz poczęstunek przygotowany wspólnie przez rodziców.
Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzone chwile i pomoc w organizacji imprezy. /A. Sz. /