ŚWIĄTECZNA PACZKA

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. Nasze przedszkole cyklicznie od kilku lat organizuje akcję charytatywną pt. „Świąteczna paczka”. Od 1 grudnia do 18 grudnia 2021 roku w ramach charytatywnej pomocy dzieci wraz ze swoimi rodzicami oraz wychowawcami  zbierały: środki czystości, artykuły spożywcze, zabawki, przybory szkolne oraz słodycze. Mimo wielu niedogodnych sytuacji ku uciesze wszystkich i wspólnemu zaangażowaniu nazbierało się tego naprawdę sporo.

W dniu 20 grudnia 2021 roku wszystkie paczki zostały przekazane potrzebującym. Pracy było sporo, ale była ona bardzo sprawnie zorganizowana i przebiegała w nadzwyczaj miłej atmosferze.
Z roku na rok zaangażowanie dzieci, ich rodziców i nauczycieli z naszego przedszkola w różne akcje charytatywne nabiera większego rozmachu. Co oczywiście nas bardzo cieszy. Dzięki temu możemy wesprzeć więcej osób potrzebujących. Z pewnością nasza pomoc jest dla nich bardzo ważna i bardzo potrzebna, pamiętajmy o tym, bo wdzięczność i radość w oczach, szczególnie obdarowanych dzieci jest nie do opisania.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. /A.S./