Bal karnawałowy u Królowej Jadwigi - grupa VI

Początek lutego był dla dzieci z grupy VI, prowadzonej przez p. Bogumiłę Borową i Agnieszkę Szteinmiller wspaniałą okazją do Balu karnawałowego u Królowej Jadwigi.
Ktoś może zapytać skąd wziął się pomysł balu? A stąd, że uczestniczymy w dodatkowym Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna nasza Polska cała". Dzieci poznały więc legendę " Stopka królowej Jadwigi", oglądały prezentację multimedialną o historii sławnej i zasłużonej osoby oraz wysłuchały kilku ciekawostek z jej życia. Nie mogło zabraknąć również tańców i pląsów przybyłych na bal księżniczek i bohaterów bajek. Przybyli oni z różnych stron świata. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy hitach dziecięcej muzyki. A następnie ucztowali w sali.
Dziękujemy Rodzicom za cudowne, kolorowe stroje i przygotowany poczęstunek dla dzieci.  /A. Sz. /

kliknij w:

Bal karnawałowy u Królowej Jadwigi 2022 r.
Brak zdjęć w tej galerii