Bal karnawałowy w grupie III

Bal karnawałowy, to dla  przedszkolaków  dzień niezwykły,  wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 01.02.2022 r.  w naszej grupie.

Tego dnia dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek,  można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, strażaków, policjantów, Spider-Mana, i wiele innych. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy przy skocznej muzyce. Był też pyszny słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, za co bardzo dziękujemy.

Poczas "Parady przebierańców" przedszkolaki  zaprezentowały swoje piękne i barwne stroje .

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu.   /V.Ł./