JASEŁKA-grupa VI

Tradycja Jasełek wpisuje się w przedświąteczne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku Jasełka w Przedszkolu Miejskim w Tarnogrodzie zostały przygotowane przez grupę VI, pod opieką p. Agnieszki Szteinmiller i Bogumiły Borowej.  Celem świątecznego przedstawienia było: przybliżenie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia; budzenie wrażliwości, pozytywnych przeżyć dziecka; doskonalenie wyrazistej mowy, wyrabianie pamięci, odwagi i śmiałości u dzieci; rozbudzanie uzdolnień artystycznych( aktorskich, plastycznych, muzycznych); stworzenie miłego, ciepłego, świątecznego nastroju.
Dziewczynki i chłopcy znakomicie wcielili się w swoje role. Kostiumy, w których przygotowanie włączyli się rodzice doskonale uzupełniły całość przedstawienia. I mimo znaczących nieobecności dzieci na próbach spowodowanych chorobami, udało się oddać niepowtarzalny klimat Jasełek. Dziękujemy.  /A.Sz./