BOŻONARODZENIOWY RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY w roku szkolnym 2021/2022

Bożonarodzeniowy rodzinny konkurs plastyczny, pt. „Kartki i ozdoby bożonarodzeniowe” organizowany był w Przedszkolu Miejskim w Tarnogrodzie już po raz szósty. Koordynatorem konkursu była p. Agnieszka Szteinmiller. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, rozwijanie kreatywności oraz umiejętności wypowiedzi artystycznej w różnych formach, poszerzenie wiadomości na temat technik plastycznych, prezentacja talentów, wzbudzanie uczucia empatii. Prace wykonane dowolną techniką można było składać do 18 grudnia 2021r. Następnie stały się one częścią wystawy zorganizowanej na korytarzu głównym. Konkurs plastyczny organizowany był z myślą o pacjentach szpitala w Tarnogrodzie, którym przekazano prace plastyczne. W konkursie wzięło udział 57 dzieci ze wszystkich grup w przedszkolu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu oraz wielkiego serducha. Każda zgłoszona praca była pełna uroku i wprowadziła nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Chcemy je oczywiście nagrodzić pamiątkowymi dyplomami. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za ogromne zaangażowanie i wsparcie. /A.Sz./

Szczegóły w zakładce:  KONKURSY