Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod hasłem: Z PODRÓŻY PO POLSCE

We wrześniu w naszym przedszkolu ogłoszony został konkurs fotograficzny „ Z podróży po Polsce”. Celem konkursu było pokazanie wyjątkowych zakątków naszego kraju, kształtowanie wrażliwości na jego piękno, poznanie miejsc związanych z historią najbliższej okolicy i państwa, rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców, wprowadzenie dziecka w świat pełen przeżyć, emocji, samodzielnych doświadczeń, kształtowanie wrażliwości i poczucia estetyki oraz zachęcanie do wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym. Konkurs był adresowany do wszystkich przedszkolaków w każdej kategorii wiekowej. Na konkurs wpłynęło 25 zdjęć, które były różnorodne i bardzo ciekawe. Ukazywały piękne  miasta, zabytki, przyrodę, zwierzęta, budynki i ludzi. Zdjęcia najlepiej dowodzą, że Polska jest dzieciom bliska i chętnie zwiedzają ją wspólnie z rodzicami.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały z  rąk  Pani Dyrektor Iwony Kamieniec nagrody książkowe. Na holu przedszkolnym została zorganizowana wystawa wszystkich zdjęć konkursowych.  Przedszkolakom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. /M.S./

Szczegóły w zakładce:  KONKURSY