PROGRAMY,PROJEKTY

Nasze przedszkole w projekcie  ZDROWE DZIECI!

Z dumą informujemy, iż nasze Przedszkole zakwalifikowało się do projektu „Zdrowe Dzieci!” realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 dla obszaru programowego „Zdrowie” w ramach projektu predefiniowanego nr 2, pt. „Zdrowy styl życia dzieci i młodzieży”.
Celem projektu jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli, personelu przedszkoli i żłobków.
Na rodziców, nauczycieli, personel przedszkola czekają interesujące szkolenia, na dzieci ciekawe pomoce dydaktyczne oraz warsztaty, zajęcia z nauczycielami oraz mnóstwo zabaw ruchowych i badawczych związanych z szeroko rozumianym zdrowiem.
Jako Placówka Promująca Zdrowie ochoczo przystępujemy do działania.
Więcej informacji znajdą Państwo
pod adresem: