Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem: OZDOBA WIELKANOCNA.

W dniu  26.03.2021 r. został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem: „OZDOBA WIELKNOCNA”.

Głównymi celami konkursu było:

• Rozbudzanie dziecięcej wyobraźni i aktywności twórczej.
  • Rozwijanie zainteresowań dzieci tradycjami związanymi ze Świętami Wielkanocnymi.
  • Kształcenie umiejętności wypowiadania się różnymi technikami plastycznymi.
  • Poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.
  • Wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej.

Konkurs był adresowany do wszystkich przedszkolaków w każdej kategorii wiekowej, którzy chcieli w formie plastycznej zaprezentować swoją ulubiona ozdobę świąteczną.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Do przedszkola wpłynęło 58 prac plastycznych spełniających konkursowe wymagania.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę.

Wyłonienie zwycięzców z tak dużej ilości uczestników było bardzo trudne, więc jury zdecydowało się nagrodzić wszystkie prace.

Wszystkie dzieci otrzymają dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.

Przedszkolakom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą. Wystawa prac plastycznych stanowiła piękną dekorację Świąteczną przedszkola.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi prace dzieci zostały przekazane do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Tarnogrodzie, aby wszystkim pacjentom umilić czas spędzony w szpitalu. /A.S./

Organizatorzy:

Siostra Jadwiga