Konkurs plastyczny pod hasłem: W KRAINIE PLUSZOWEGO MISIA

Na konkurs wpłynęło 37 prac plastycznych na papierze i trójwymiarowych. Od samego rana (6.30 do 16.00) w dniu 22.11.2019 r. można było głosować poprzez oddanie jednego głosu zapisanego na kartce do urny. Każda praca dzieci była ponumerowana. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały słodki poczęstunek a dzieci, których prace otrzymały największą liczbę głosów – drobne upominki rzeczowe i dyplomy. Komisja przeliczyła głosy i wyniki prezentują się następująco:

Lista dzieci biorących udział w konkursie :

I miejsce – Sandra K.
II miejsce – Jakub B.
III miejsce – Antonina F.

Wyróżnienia:

Aleksandra P., Julia S., Martyna P., Szymon P., Patryk P.

Pozostali uczestnicy:

Amelia M., Maciej M., Tymon G., Fabian P., Aleksandra P., Zofia M.,Michał R., Hanna K., Natalia Ś., Amelia S., Maria S., Kacper S., Julia S., Hanna I., Liliana S., Małgorzata P., Magdalena K., Patryk P., Małgorzata J., Jan I., Emilia G., Izabela Ch., Alicja Ch., Zuzanna J., Alan K., Julina J., Kornelia K., Hubert K., Nikola R., Leon F.  /M.G./