XIV Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne pod hasłem: KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ

23 listopada 2018r. w ramach podsumowania całorocznych obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości w Biłgorajskim Centrum Kultury odbyły się XIV Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne pod hasłem "Koncert dla Niepodległej" zorganizowane przez Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Biłgoraju. Na scenie zaprezentowało się wiele zespołów   z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Biłgoraja i powiatu biłgorajskiego.

Także reprezentanci naszego przedszkola wystąpili podczas tej wielkiej uroczystości. Dzieci z grupy V oraz przedszkolny zespół wokalny "Rozśpiewane Nutki"  przygotowane przez p. Violettę Łukaszczyk, przedstawiły krótki program poetycko-muzyczny. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Dostały też upominki oraz statuetkę.  Dla przedszkolaków to był pełen wrażeń, ale równiez i radości, dzień. /V.Ł./